Задължително
Прекрасен лекар-професионалист и човек! Благодаря за прекрасното отношение към нас пациентите! Бъдете здрава и благословена!
Прекрасен специалист,с много човешко отношение.Много ви благодаря,доктор Гърбева.
Внимателна, добросърдечна, с отношение към пациента. Благодаря!
Сърдечно благодаря, д-р Гърбева, за вниманието и професионално отношение! Бях приятно изненадана от спокойния и обстоен преглед на моето здравословно състояние! Бъдете честита и благословена!
За мен срещата с д-р Гърбева беше светло и изцелително преживяване. Истински лекар, с рядко срещано топло и разбиращо отношение към пациента, не бърза, задълбочено търси симптомите и причините за заболяването, дава сили и кураж. Благодаря!